Hakkımızda

Firmamız, A Grubu TÜRSAB üyesi bir seyahat acentesidir.

‘Nomia Yat’ bir Temel Bey Muz Sarartma kuruluşudur.

Firma olarak uzun yıllardır tarım ve turizm sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

‘Anamur 7/24 Tour Turizm Seyahat Acentesi’ çatısı altında, ‘Nomia Yat’ olarak iki ayrı koldan dinamik, güvenilir, güler yüzlü, senelerdir turizm sektöründe çalışmış yenilikçi ve aynı zamanda deneyimli olan ekibimizle, yerli ve yabancı misafirlerimize yıllardır en iyi şekilde hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Sektördeki güvenirliğimiz, 2014’den beri bölgeye hakim oluşumuza, bu sayede edindiğimiz kaliteli portföyümüze ve tecrübeli idarecilerimizin varlığına dayanmaktadır.

Misafirlerimize Akdeniz Bölgesi’nin eşsiz güzellikteki koy ve adalarında kaliteli ve güvenilir mavi tur hizmetini sunmaktayız. Misafirlerimizin unutulmaz bir tatil yaşamalarını sağlamayı hedeflemekte ve bunun için aracı olmaktayız.

Firmamızın vizyonu ve misyonu doğrultusunda, ‘Nomia Yat’ aracılığıyla geçireceğiniz tatilinizin çok iyi geçmesine katkıda bulunmak için tatilinizdeki her şey en ince detayına kadar tarafımızca düşünülmüştür. Siz misafirlerimize en iyi hizmeti vererek, güvenirliğimizi ve müşteri memnuniyetimizi arttırarak daha fazla tercih edilen bir firma olmayı hedeflemekteyiz. Verdiğimiz hizmetin kalitesini maksimum tutarak bölgede sektörün lideri olmayı hedeflemekteyiz.

‘Nomia Yat Ailesi’ olarak, tatilinizin başından tatil dönüşünüze kadar olan süreçte, tüm istek ve ihtiyaçlarınız için günün her saati destek sağlamaktayız.

nomiayat.com  olarak keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.